Bezpłatny projekt wraz z dojazdem
Wyślij zapytanie
+48 604 503 833
+48 690 660 251

Panele słoneczne Poznań i okolice

Kompleksowa sprzedaż, montaż, formalności i serwis paneli fotowoltaicznych słonecznych.

Slider

Panele słoneczne

Panele słoneczne zamieniają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Uzyskany w ten sposób całkowicie darmowy prąd można wykorzystywać na bieżąco, np. do zasilania urządzeń elektrycznych lub ogrzewania wody i budynku. Wyprodukowaną nadwyżkę można także magazynować lub odsprzedawać z zyskiem do sieci.

To, ile energii pozyskają panele słoneczne, zależy m.in. od kąta ich nachylenia. Dlatego tak istotną kwestią jest odpowiedni montaż systemu. Na ich efektywność paneli słonecznych wpływ mają także inne czynniki, w tym materiał, z którego zostały wykonane, wykorzystywana technologia poboru energii czy też struktura modułu. Ich wybór nie może więc być dziełem przypadku.

Co to jest fotowoltaika?

Dlaczego HG Solar

Dobór, montaż i serwis paneli słonecznych nie ma przed nami żadnych tajemnic. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a bogate doświadczenie oraz fachowa wiedza pozwalają nam z powodzeniem realizować projekty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Dbamy o maksymalne dostosowanie systemu do potrzeb zleceniodawcy.

Oferujemy najnowocześniejsze panele słoneczne, które są wydajne i charakteryzują się długą żywotnością. Działamy nie tylko na terenie Poznania, ale i całej Polski oraz UE. Satysfakcja klientów ma dla nas najwyższą wartość. Dlatego stale się rozwijamy i szukamy nowoczesnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki oraz części składowych całego systemu.

Dlaczego HG Solar?

Korzyści z paneli słonecznych

Panele słoneczne pozwalają stworzyć w domu własną minielektrownię, która obniża rachunki za energię elektryczną i zwiększa niezależność inwestora od stale drożejących dostaw prądu. To wydajne, bezobsługowe i w pełni odnawialne źródło energii, które jest całkowicie bezpieczne dla środowiska – nie emituje żadnych zanieczyszczeń i łatwo poddaje się recyklingowi.

Dodatkowo panele słoneczne podnoszą wartość nieruchomości, a ich montaż jest szybki, prosty i nie wymaga żadnych pozwoleń. Odznaczają się one również wysoką estetyką wykonania i odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Co ważne, panele słoneczne nie są podatne na awarie, a ich ewentualny serwis nie nastręcza trudności.

Zalety i korzyści paneli

Opowiedz nam o Twoich potrzebach i otrzymaj darmową wycenę

Dlaczego inni wybierają HG Solar przy montażu paneli słonecznych?
  • 100% gwarancja potwierdzona certyfikatem grupy ENEXON
  • Ubezpieczenie OC firmy na 1 mln zł
  • rok ubezpieczenia od warunków atmosferycznych i aktow wandalizmu- gratis
  • Wykwalifikowana kadra z certyfikatami SEP i UDT

Otrzymaj darmową wycenę

Active work

Zamień energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną i zyskaj!

Systemy fotowoltaiczne wykorzystują słońce w celu pozyskania darmowej energii elektrycznej. To rozwiązania idealne zarówno dla prywatnych inwestorów, jak i firm oraz gospodarstw rolnych. Można na nich zyskać bardzo wiele. Co konkretnie?

Energia dla pokoleń

Instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją na lata. Dzięki długiej żywotności zagwarantuje bezpieczeństwo energetyczne nie tylko Tobie, ale i Twoim dzieciom, a nawet wnukom

Zabezpieczenie przed wzrostem cen prądu

Rachunki za energię elektryczną nieustannie drożeją. Posiadanie własnej minielektrowni, która wytwarza prąd ze słońca, pozwala zabezpieczyć się przed niekontrolowanym wzrostem jego cen

Kompleksowa oferta

W HG Solar działamy kompleksowo – nie tylko montujemy i serwisujemy instalacje fotowoltaiczne, ale i dokonujemy bezpłatnej wyceny inwestycji, przeprowadzamy analizę potrzeb klienta, dobieramy optymalne rozwiązanie, a także pomagamy w uzyskaniu dofinansowania

Ochrona środowiska

Korzystając z odnawialnego źródła energii, jakim jest promieniowanie słoneczne, dbasz o środowisko naturalne. Panele słoneczne nie emitują żadnych szkodliwych substancji i można je poddawać recyklingowi

Gwarancja najwyższej jakości

Wykorzystywane przez HG Solar panele słoneczne i inne elementy instalacji fotowoltaicznych to najnowocześniejsze rozwiązania na rynku. Charakteryzują się one wysoką jakością, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci

 

Dlaczego my?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pulvinar nisi sollicitudin diam sodales, a suscipit magna congue. Nam fermentum tortor at ullamcorper blandit.

 

Oferta

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pulvinar nisi sollicitudin diam sodales, a suscipit magna congue. Nam fermentum tortor at ullamcorper blandit.

 

Fotowoltaika - co to jest?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pulvinar nisi sollicitudin diam sodales, a suscipit magna congue. Nam fermentum tortor at ullamcorper blandit.

 

Certyfikat ENEXON- co to jest?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pulvinar nisi sollicitudin diam sodales, a suscipit magna congue. Nam fermentum tortor at ullamcorper blandit.

Niech słońce opłaci Twoje rachunki za prąd

Dlaczego panele fotowoltaiczne się opłacają?
  • Dofinansowanie 5.000 zł
  • Ulga podatkowa 17%, 19% lub 32%
  • Preferencyjne warunki kredytowe
  • Darmowy prąd nawet już po 3 latach!

Sprawdź dofinansowania

Active work

Copyright reserved for HG Elektro 2020. Developed by R5 studio. Polityka prywatności

Bądźmy w kontakcie!

HG Elektro sp z o.o.
ul. Wojskowa 6/A6
60-792 Poznań

Zadzwoń:
604 503 833
571 802 490

Napisz:
kontakt@hgsolar.pl

Jesteśmy certyfikowanym instalatorem firmy Enexon