Bezpłatny projekt wraz z dojazdem
Wyślij zapytanie
+48 604 503 833
+48 690 660 251

Dofinansowanie do fotowoltaiki

Dofinansowanie „Mój Prąd”

Systemy fotowoltaiczne objęte są rządowym programem „Mój Prąd”, który pozwala uzyskać bezzwrotną dotację w wysokości nawet 5000 złotych. Dofinansowanie do paneli słonecznych łączy się z ulgą podatkową i jest przyznawane po analizie wymaganej dokumentacji. Jeżeli masz jakiekolwiek problemy ze skompletowaniem niezbędnych materiałów, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci dopełnić wszelkie stawiane warunki.

Ulga podatkowa 17%, 19% lub 32%

W ramach ulgi termomodernizacyjnej inwestor może odliczyć od podatku dochodowego koszty związane z instalacją systemu fotowoltaicznego. Zyskać można nawet do 9540 złotych. Z opcji tej mogą skorzystać inwestorzy rozliczający swoje dochody wg skali podatkowej 17 i 32%, stosujący jednolitą stawkę 19% oraz objęci ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych.

Kredyt na preferencyjnych warunkach

Do dyspozycji klientów, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia finansowego, oddajemy brokera. Udziela on kredytów na preferencyjnych warunkach, wyłącznie inwestorom współpracującym z HG Solar. To najtańsza oferta na rynku, która nie wymaga wpłaty własnej. Korzystne i proste warunki kredytowania gwarantują przejrzystość, a uproszczona procedura sprawia, że dodatkowe środki szybko pojawiają się na koncie.

Ubezpieczenie paneli

Naszym klientom oferujemy również ubezpieczenie panelów słonecznych przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak wichura czy też opady deszczu, a także aktami wandalizmu (np. rzut kamieniem). Zapewniamy preferencyjne warunki, minimum formalności oraz jasne i przejrzyste zasady ubezpieczenia, bez kruczków prawnych.

Wszystko załatwimy za Ciebie!

Nie masz głowy do terminów? Szukasz pomocy w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie? A może nie rozumiesz rządowych procedur? Specjaliści HG Solar we wszystkim Ci pomogą. Na bieżąco monitorujemy możliwości otrzymania unijnej dotacji, kompletujemy niezbędną dokumentację oraz pilnujemy dat składania wniosków. Informujemy również o wszelkich niuansach związanych z procedurami przyznawania pieniędzy.

Copyright reserved for HG Elektro 2020. Developed by R5 studio. Polityka prywatności

Bądźmy w kontakcie!

HG Elektro sp z o.o.
ul. Wojskowa 6/A6
60-792 Poznań

Zadzwoń:
604 503 833
571 802 490

Napisz:
kontakt@hgsolar.pl

Jesteśmy certyfikowanym instalatorem firmy Enexon