Bezpłatny projekt wraz z dojazdem
Wyślij zapytanie
+48 604 503 833
+48 690 660 251

Sprzedaż i montaż

Jesteśmy na rynku od 2011 roku, w związku z dynamicznym rozwojem oraz ekspansją na rynki UE w roku 2018 zmieniliśmy formę prawną na Spółkę z .o.o. Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie – mamy już ponad 500 zamontowanych instalacji – zdobyliśmy wszelkie potrzebne uprawnienia SEP, UTD niezbędne do montażu fotowoltaki. W roku 2020 jako pierwsi w Polsce otrzymaliśmy autoryzacje i Certyfikat z firmy Enexon. Stawia nas to na szczycie rzetelnych firm i daje Państwu komfort , zaufanie i bezpieczeństwo udzielanej przez naszą firmę gwarancji na uzysk energii rzędu 30 lat.

 

Ankieta

Opowiedz nam o sobie wypełniając ankietę. W razie niejasności, zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy pomogą Państwu w jej wypełnieniu oraz odpowiedzą na ewentualne pytania.

 

Darmowa konsultacja

Po otrzymaniu ankiety nasi pracownicy przeanalizują Państwa zapotrzebowania na energię oraz przygotują wstępną ofertę, kosztorys oraz przedstawią sposoby jej finansowania.

 

Wizja lokalna

Po zaakceptowaniu przez Państwo oferty wstępnej, nasi fachowcy przyjadą na wizje lokalną. Sprawdzą warunki techniczne do instalacji paneli , umiejscowienie Państwa licznika energii oraz precyzyjnie pobiorą wymiary z miejsca inwestycji.

 

Przygotowanie dokładnego projektu

Na tym etapie zobaczycie Państwo wizualizacje Waszego dachu po zamontowaniu paneli słonecznych oraz w przypadku akceptacji - podpiszecie Państwo umowę.

 

Montaż systemu

Montaż wykonują tylko nasi certyfikowani fachowcy, zachowują jak najwyższą dbałość o jakość i każdy szczegół. Przeszli wszystkie niezbędne szkolenia dzięki temu gwarantujemy trwałość całej instalacji. Posiadają także wymagane prawem budowlanym niezbędne uprawnienia SEP i UDT. Na potwierdzenie tego możemy się pochwalić – jako pierwsi w Polsce przeszliśmy szereg procedur i certyfikacji pozwalających nam uzyskać Autoryzacje Certyfikowanego Instalatora firmy Enexon(obroty grupy w roku 2019 to ponad 16mld Euro). Posiadamy wyłączność na Wielkopolskę co stawia nas do na samym szczycie sprawdzonych rzetelnych firm.

 

Przyłączenie do sieci

Nasi specjaliści pomogą Państwu w załatwieniu wszystkich formalności związanych z przyłączeniem do sieci. Pomogą wypełnić wnioski do Enea oraz dofinansowania z rządowego programu „Mój prąd” Można cieszyć się darmowym prądem ! W przypadku wyboru naszej oferty gwarantujemy Państwu także rok darmowego ubezpieczenia od warunków pogodowych (grad) oraz wszelkich aktów wandalizmu .

 

Serwis

Nasze instalacje nie wymagają serwisu, jednak w razie zaistnienia jakichkolwiek problemów pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie. Oferujemy także usługi serwisowania takie jak – mycie, i czyszczenie paneli . Kompleksowo obsługujemy nasze instalacje i cieszymy się z waszego zadowolenia.

Copyright reserved for HG Elektro 2020. Developed by R5 studio. Polityka prywatności

Bądźmy w kontakcie!

HG Elektro sp z o.o.
ul. Wojskowa 6/A6
60-792 Poznań

Zadzwoń:
604 503 833
571 802 490

Napisz:
kontakt@hgsolar.pl

Jesteśmy certyfikowanym instalatorem firmy Enexon