Trackery solarne dla firmy


W HG Solar budujemy carporty, trackery solarne oraz montujemy panele fotowoltaiczne dla firm, przedsiębiorstw produkcyjnych oraz dla domów jednorodzinnych. Zainwestuj w swoją niezależność energetyczną już dziś! Tworzymy systemy nadążne PV, dzięki którym Twoja instalacja fotowoltaiczna zwiększy swoją efektywność nawet do 50% w skali roku!Trackery fotowoltaiczne – sposobem na optymalizację i efektywność PV

Tracker solarny wyróżnia się uzyskami większymi nawet o 50% w skali roku w porównaniu do nieruchomych konstrukcji PV. Wyjątkową efektywność systemu solarnego zapewnia funkcja śledzenia słońca, dzięki której moduły PV ustawiają się optymalnie do kierunku promieniowania słonecznego. Wszystko to jest możliwe za sprawą modułów bifacial oraz ruchomych konstrukcji, wyposażonych w trackery fotowoltaiczne, które śledzą ruch słońca. Indywidualnie zaprojektowany tracker do fotowoltaiki oferowany przez HgSolar wyróżnia się małą liczbą elementów montażowych, co zapewnia atrakcyjny koszt budowy takiej inwestycji wielkopowierzchniowej.


Jakie kluczowe zalety posiada tracker solarny?

  • autodetekcja z czujnikami śledzenia słońca,
  • 3D Backtracking – minimalizacja zacienienia rzędów,
  • odśnieżanie i czyszczenie modułów - dzięki technologii Bifacial
  • system zasilania awaryjnego,
  • aplikacja monitorująca 24/7.

Jako Hg Solar proponujemy naszym klientom nie tylko niezawodne trackery fotowoltaiczne, ale także wiele innych dedykowanych rozwiązań konstrukcyjnych. W naszej ofercie dostępne są różnorodne systemy tj. Carporty, Farmy Fotowoltaiczne itp.


Kiedy się skontaktować ?

Zapraszamy do kontaktu z odpowiednim wyprzedzeniem. Z uwagi na ilość zleceń w okresie wiosennym, najlepszym okresem na umówienie spotkania jest zima.


Dlaczego tak wiele osób
decyduje się na trackery solarne od HG Solar?

Fachowa kadra specjalistów

Jesteśmy specjalistami w swoim fachu. Masz pewność, że przy myciu nie dojdzie do uszkodzenia OZE.

Gwarancja
niezawodności

Cieszymy się renomą solidnego i rzetelnego partnera, a to sprawą wysokiej jakości usług

Wysoka jakość za rozsądną cenę

Oferujemy wysokiej jakości mycie i serwis paneli fotowoltaicznych w rozsądnych cenach.

Tysiące oszczędzonych pieniędzy

Dzięki czystym panelom słonecznym każdego roku nasi klienci oszczędzają kilka tys. zł.

Opinie naszych
Klientów