Instalacja fotowoltaiczna dla firmy w miejscowości Orzechowo o łącznej mocy 49,95 kW z wysokiej jakości panelami fotowoltaicznymi ZN Shine ZN Shine Glass-Glass 450 W. Do instalacji fotowoltaicznej wykorzystano falownik Growatt New Energy MAX50KTL3 LV.

Falownik: Growatt New Energy MAX50KTL3 LV
Rodzaj: ZN Shine Glass-Glass 450 W

Jako pierwszy instalator spełniliśmy wytyczne FM Global, w zakresie użytych komponentów oraz systemu montażu instalacji fotowoltaicznej, dla firmy TARKETT POLSKA SP. Z O.O. FM Global jest największym na świecie, amerykańskim ubezpieczycielem nieruchomości.

Działalność FM Global obejmuje ubezpieczenia budynków przemysłowych. Jednocześnie FM Global jest instytutem badawczym, w którym komponenty, konstrukcje i systemy są badane pod kątem potencjalnych zagrożeń podczas użytkowania.

Carport w Poznaniu o łącznej mocy 50 kWp z wysokiej jakości panelami fotowoltaicznymi ZN Shine 450W. Do instalacji wykorzystano falownik firmy Growatt 50 KTL3 LV.

Falownik: Growatt 50 KTL3 LV
Rodzaj: ZN Shine 450 W

Dla firm, które dbają o środowisko i wybierają nowoczesne rozwiązania, carporty samochodowe to idealne rozwiązanie. Te carporty to nie tylko ochrona dla samochodów przed warunkami pogodowymi, ale również źródło darmowej i czystej energii elektrycznej. To rozwiązanie, które łączy w sobie wiele korzyści i jest opłacalną inwestycją dla każdej firmy.

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Kołobrzeg o łącznej mocy 38,68 kW z wysokiej jakości panelami fotowoltaicznymi ZN Shine ZXM6-NHLDD144 – 455 W. Do instalacji fotowoltaicznej wykorzystano falownik Growatt New Energy MID40KTL3-X1.

Falownik: Growatt  New Energy MID40KTL3-X1
Rodzaj: ZN Shine ZXM6-NHLDD144 – 455 W

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Kołobrzeg o łącznej mocy 38,68 kW z wysokiej jakości panelami fotowoltaicznymi ZN Shine ZXM6-NHLDD144 – 455 W. Do instalacji fotowoltaicznej wykorzystano falownik Growatt New Energy MID40KTL3-X1.

Falownik: Growatt  New Energy MID40KTL3-X1
Rodzaj: ZN Shine ZXM6-NHLDD144 – 455 W

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Zbąszynek o łącznej mocy 50 kWp~ z wysokiej jakości panelami fotowoltaicznymi ZN-Shine. Do instalacji fotowoltaicznej wykorzystano falownik Growatt max 50KTL LV.

Falownik: Growatt max 50KTL LV Inwerter / Falownik sieciowy 50kW 3-fazowy
Rodzaj: ZN-Shine Glass-Glass

Instalacja fotowoltaiczna dla NZOZ Klinika Estetyki Ciała – Margonińska 22 Poznań z wysokiej jakości panelami fotowoltaicznymi. Do instalacji fotowoltaicznej wykorzystano falownik Growatt.

Instalacja fotowoltaiczna dla firmy Q-Systems Sp. z o.o. o łącznej mocy 49,6 kWp z wysokiej jakości panelami fotowoltaicznymi ZN-Shine. Do instalacji fotowoltaicznej wykorzystano falownik Growatt max 50KTL LV.

Falownik: Growatt max 50KTL LV Inwerter / Falownik sieciowy 50kW 3-fazowy
Rodzaj: ZN-Shine Glass-Glass

Farma fotowoltaiczna o łącznej mocy 1.2 MWp, która przyniesie naszemu klientowi w ciągu 30 lat od 5 – 7 milionów złotych zysku. Składa się z paneli słonecznych i falowników dobrej jakości od wiodącego producenta i pewność zwrotu inwestycji.

Tracker to urządzenie bezosługowe i energooszczędne, które skutecznie pozwala zwiększyć efektywność pozyskiwania energii nawet do 70%, który ustawia się w optymalnej pozycji w stosunku do słońca, nawet podczas pochmurnej pogody.

Instalacja fotowoltaiczna dla firmy Szach Technik Sp. z o.o. o łącznej mocy 9.68 kW z wysokiej jakości panelami fotowoltaicznymi Jinko Solar. Do instalacji fotowoltaicznej wykorzystano falownik Growatt 9000TL3-X.

Falownik: Growatt 9000TL3-X
Rodzaj: Jinko Solar