Instalacja fotowoltaiczna dla firmy Q-Systems Sp. z o.o. o łącznej mocy 49,6 kWp z wysokiej jakości panelami fotowoltaicznymi ZN-Shine. Do instalacji fotowoltaicznej wykorzystano falownik Growatt max 50KTL LV.

Falownik: Growatt max 50KTL LV Inwerter / Falownik sieciowy 50kW 3-fazowy
Rodzaj: ZN-Shine Glass-Glass

Instalacja fotowoltaiczna dla Pana Andrzeja prowadzącego ekologiczny biznes związany z suszeniem ziół łącznej mocy 39,6 kW z wysokiej jakości panelami fotowoltaicznymi. Do instalacji fotowoltaicznej wykorzystano falownik Growatt.

Falownik: Growatt

Farma fotowoltaiczna o łącznej mocy 1.2 MWp, która przyniesie naszemu klientowi w ciągu 30 lat od 5 – 7 milionów złotych zysku. Składa się z paneli słonecznych i falowników dobrej jakości od wiodącego producenta i pewność zwrotu inwestycji.

Tracker to urządzenie bezosługowe i energooszczędne, które skutecznie pozwala zwiększyć efektywność pozyskiwania energii nawet do 70%, który ustawia się w optymalnej pozycji w stosunku do słońca, nawet podczas pochmurnej pogody.

Instalacja fotowoltaiczna dla firmy Szach Technik Sp. z o.o. o łącznej mocy 9.68 kW z wysokiej jakości panelami fotowoltaicznymi Jinko Solar. Do instalacji fotowoltaicznej wykorzystano falownik Growatt 9000TL3-X.

Falownik: Growatt 9000TL3-X
Rodzaj: Jinko Solar

Instalacja fotowoltaiczna dla firmy W.EG Polska o łącznej mocy 16,5 kW z wysokiej jakości panelami fotowoltaicznymi ZNShine 330. Do instalacji fotowoltaicznej wykorzystano falownik Growatt MID 15 KTL3-X.

Falownik: Growatt MID 15 KTL3-X
Rodzaj: ZNShine 330