Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Enexon


Jesteśmy specjalistami w zakresie doboru, montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznych działając na rynku lokalnym i międzynarodowym już od 2011 roku. Cieszymy się renomą solidnego i rzetelnego partnera, a to za sprawą wysokiej jakości naszych usług. Oferujemy najnowocześniejsze i sprawdzone panele oraz zapewniamy gwarancję do 30 lat. Posiadamy polisę OC na 1 milion złotych. Zaletą posiadania przez nas polisy OC jest fakt, że w razie zdarzenia ubezpieczyciel zapewnia pomoc naszym klientom. Jako autoryzowany instalator firmy Enexon mają Państwo pewność, że wszystkie instalacje są wykonane prawidłowo, a nasza jakość zabezpieczona jest umową gwarancyjną przez bank na wysokość 1 mln złotych.


Dotychczas zamontowaliśmy już ponad 1000 instalacji fotowoltaicznych na terenie całej UE i Rosji. Naszym klientom zapewniamy opiekę nad montowanymi przez nas instalacjami przez 24/7. Wiemy jak ważny jest czas i pomoc przy wszelkich formalnościach związanych z dofinansowaniami i uzyskiwaniem odpowiednich zgód od operatorów energii, dlatego wszystkie formalności związane z ENEA S.A, ENEA OPERATOR oraz dofinansowaniami załatwiamy za Ciebie!


Sprawdź, dlaczego tak wiele osób
zaufało HG Solar

Fachowa kadra specjalistów

Jesteśmy specjalistami w zakresie doboru, montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznych

Gwarancja
niezawodności

Cieszymy się renomą solidnego i rzetelnego partnera, a to sprawą wysokiej jakości usług

Wysoka jakość za rozsądną cenę

Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania, które zapewniają klientom oczekiwane rezultaty.

Tysiące oszczędzonych pieniędzy

Dzięki naszym panelom słonecznym każdego roku nasi klienci oszczędzają kilka tys. zł.

Kompleksowy wykonawca instalacji fotowoltaicznych


Panele słoneczne pozwalają stworzyć w domu własną minielektrownię, która obniża rachunki za energię elektryczną i zwiększa niezależność inwestora od stale drożejących dostaw prądu. To wydajne, bezobsługowe i w pełni odnawialne źródło energii, które jest całkowicie bezpieczne dla środowiska – nie emituje żadnych zanieczyszczeń i łatwo poddaje się recyklingowi.


Dodatkowo panele słoneczne podnoszą wartość nieruchomości, a ich montaż jest szybki, prosty i nie wymaga żadnych pozwoleń. Odznaczają się one również wysoką estetyką wykonania i odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Co ważne, panele słoneczne nie są podatne na awarie, a ich ewentualny serwis nie nastręcza trudności.


Opinie naszych
Klientów